RAMA

Klíčové vizuály, POS

a kreativa pro digitální kampaně

„Agenturu McShakespeare jsem si vybrala, protože dokázala pro sociální sítě značky Rama vytvořit skvěle padnoucí a dlouhodobě funkční komunikační styl. Využít nápady týmu McShakespeare i na další formáty byl pak jasný krok.“

Nikol Frantová

Brand manažerka Ramy pro ČR a SR

Klient

Margaríny Rama používají Češi i Slováci už řadu let. Kromě klasické Ramy značka neustále přichází s novými příchutěmi – začátkem roku 2018 to byla například řada Malibu s produkty Rama s olejem z vlašských ořechů, Rama s kokosovým olejem a Rama s avokádovým olejem. Tehdy také začala naše spolupráce, jejímž cílem bylo vytvářet kreativu pro facebookový a instagramový profil. V průběhu roku se spolupráce rozrostla i na tvorbu klíčových vizuálů, mimo jiné i pro novinku – Ramu rostlinnou bez palmového oleje, ke které jsme dělali také mediální rozesílku pro novináře. Vznikly také POS materiály a „assety“ pro onlinové kampaně. Začátkem roku 2019 jsme pod sebe přebrali kompletně celou správu facebookových profilů Rama CZ a Rama SK a rozjeli kampaň „Ramazánka“ spolu s webem ramazanka.cz (respektive .sk)..

Cíle

  • Vytvořit vizuálně výrazný a zapamatovatelný vizuální styl pro Facebook
  • V souladu s ním vytvářet podpůrnou kreativu pro kampaně v průběhu roku
  • Podpořit uvedení Ramy bez palmového oleje na trh

Řešení

  • Facebookový profil Rama CZ (a Rama SK) složený z citátů ohledně jídla, tipů a „hacků“ do kuchyně a vlastních receptů
  • Klíčový vizuál a POS materiály
  • Bannery, brandingy a animace pro digitální kampaně
  • Rozesílka novinářům – balíčky se svačinovým boxem a Ramou bez palmového oleje a dalšími pochutinami
  • Web ramazanka.cz

McShakespeare
Na Hutích 662/11 Praha 6 – Dejvice
Czech Republic

+420 777 098 097 +420 602 178 111 +420 731 529 397

Na této stránce používáme analytické nástroje

V souladu s platnými právními předpisy proto žádáme o souhlas s ukládáním analytických údajů. Tyto údaje používáme pro měření návštěvnosti a sledování statistik. Veškeré možné užití údajů, které na této stránce sbíráme, můžete najít v úplném znění podmínek.