5 aplikací, které prostě musíte mít

V záplavě mobilních aplikací se běžný uživatel nemá šanci zorientovat. Abychom vám to ulehčili, vybrali jsme pro vás pět aplikací, které stojí za pozornost a instalaci.

 

Numeral

Numeral aplikaceVysoce sofistikovaná hra s grafickým zpracováním podobným Hledačovi min funguje na jednoduchém principu – zobrazí vám šest různě velkých kruhů s číslicemi od 1 do 6 a vy je musíte co nejrychleji odklikat ve správném pořadí. Když to stihnete v limitu, máte bod. Pokud čekáte, že se postupně zvyšuje obtížnost, případně se zkracuje čas, jste vedle. Každé kolo je kromě kruhů navlas stejné, jen sbíráte body, které nemají žádný význam. Tuto návykovou androidí aplikaci vytvořil náš kolega Darek a většina z nás kvůli ní zvažuje přechod z iOS na Android.

(Android)

 

 

Spirit Story Box: Ghost Hunting Tool

Ghost hunting aplikace

Tato praktická aplikace vám pomůže vystopovat duchy a nadpřirozená stvoření všeho druhu. Navrch vám ještě umožní si s nimi popovídat – jejich řeč přeloží do angličtiny, takže vám konečně nebude nic bránit v příjemné konverzaci s přízrakem. Apku pochválil i sám Huffington Post a označil ji za „The Only Ghost-Hunting App You Will Ever Need“.

(iOS)

 

Places I’ve Pooped

 

Poop aplikace

Jak už je patrné z názvu, tahle aplikace byla vytvořena pro všechny, kteří si rádi zaznamenávají místa, kde vykonali svou potřebu. Apka využívá Google Maps a nabízí samozřejmě i propojení s přáteli – kdykoliv pak někdo z vašich přátel připne na mapu špendlíček, přijde vám notifikace. Teď už nic nezmeškáte!

(iOS & Android)

 

 

Run Pee

 

Pee aplikace

Velmi užitečný nástroj pro časté návštěvníky kin vyřešil problém, nad nímž dumaly poslední generace – kdy si během promítaného filmu odskočit, aniž byste přišli o něco důležitého. Když jdete do kina, jednoduše do aplikace zadejte film, který se chystáte zhlédnout. Neustále se aktualizující databáze pak přesně ví, v jakých částech snímku máte zůstat sedět, a kdy můžete klidně odejít a přitom neprošvihnout nic zásadního. Samozřejmostí je, že vám aplikace řekne, co se během vaší „pee pauzy“ stalo.

(iOS & Android)

 

Pimple Popper

 

Pimple aplikace

Rádi mačkáte pupínky, ale jako na potvoru na obličeji zrovna žádný nemáte? Nevadí, tahle aplikace vám chybějící beduíny nahradí. Můžete rýpat a mačkat třeba do aleluja. Těšte se na pestrou nabídku pupínků různých velikostí a stupňů zralosti.

(iOS & Android)

McShakespeare
Na Hutích 662/11 Praha 6 – Dejvice
Czech Republic

+420 777 098 097 +420 602 178 111 +420 731 529 397

Na této stránce používáme analytické nástroje

V souladu s platnými právními předpisy proto žádáme o souhlas s ukládáním analytických údajů. Tyto údaje používáme pro měření návštěvnosti a sledování statistik. Veškeré možné užití údajů, které na této stránce sbíráme, můžete najít v úplném znění podmínek.